Termoakım
Smart
Teknoloji

Sizi ve çevreyi sizin için düşünen bir teknoloji ile ısınmak ister misiniz?

Elektrikli kombiden biraz daha fazlası

Kaynakların doğru kullanımı, verimli, ekonomik, çevreci bir sistem ile çalışan elektrikli kombiler ısınırken içiniz rahat olacak.

Teknoloji hayatımızın içine yoğun şekilde girmeye başladığında akıllı sistemlerin merkezde olduğu bir yaşam şekli kaçınılmaz hale geldi. Tekonolojinin doğru ve yerinde kullanımı hem hayatımızı kolaylaştırıyor hem de çevreyi korumada bize yardımcı oluyor.
Akıllı sistemler artık her alanda kullanıldığı için bir çok şeyi tek tuşla yapabiliyoruz. Bu sistemler bizim yerimize düşünüyor ve bize herhangi bir müdahale bırakmadan bir çok şeyi düzenleyip doğru ve efektif kullanıp sağlıyor.

Termoakım olarak biz de teknolojiyi yakından takip eden ve gelişen teknoloji üzerine Ar-Ge süreçlerini oturtan bir anlayışa sahibiz. En başından beri hedefimiz; kaynakları en verimli şekilde kullanan, verimli, ekonomik, doğa dostu ürünler ortaya çıkarmaktı. Tüm geliştirmelerimizde temele bu prensibi oturtarak süreçlerimizi yönettik. Ürünleri en iyi şekilde optimize edecek geliştirmeler ve testler ile asıl amacımız olan efektif ürünü yakalamaya çalıştık. Bu çalışamalarımız ile Termoakım Smart Teknolojisini geliştirdik ve ürünlerimizde kullanmaya başladık ve yeni teknolojiler paralelinde geliştirmelerimize devam ediyoruz ve edeceğiz.

termaokim smart teknoloji cevre

Kaynakların verimli şekilde kullanılması ihtiyaç fazlası kullanımın önüne geçerek kaynakların korunmasını sağlar. Termoakım Smart Teknolojisi akıllı optimizasyonlarla kaynak tüketimini minimuma indirirken yüksek verim alınmasını sağlar. Elektrikli kombilerimizde kullandığımız sistem ile verimli bir ısınma ve sıcak su kullanımı için doğru optimize edilmiş bir tüketim gerçekleşir. Bu da hem kaynak kullanımının ihtiyaç ile paralel olmasını sağlar hem de ekonomik açıdan ekstra yükler oluşmasının önüne geçer.

Verimli bir kullanım için doğru dizayn edilmiş ürünlerin kullanımı önemlidir. Tasarım yapısından tutun da yazılımlarına ve parça seçimine kadar tüm aşamalar yüksek verim için büyük önem taşır. Elektrikli kombilerimizde yapmış olduğumuz tasarımsal geliştirmeleri Termoakım Smart Teknolojisi ile birleştirerek yüksek verimli ürünler oluşturuyoruz. Aynı zamanda bu teknoloji sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak, kişiselleştirilebilir ısınma imkanını da sizlere sunuyoruz. Termoakım Smart Teknolojisinin akıllı yapısı sayesinde Termoakım Elektrikli kombilerde ısınma tercihlerinizi programlayabilir, kombinizin istediğiniz zaman istediğiniz derecede çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem kaynakların kullanımını minimuma indirir hem de verimli ve ekonomik bir kullanım sağlamış olursunuz.

Korunmuş bir çevreyi gelecek nesillere aktarmak, çocuklarımıza ve dünyaya karşı en büyük görevimizdir. Biz de bu bilinçle temelinde çevreye zararlı gaz üretimi olmayan elektrikli kombilerimizde, geri dönüşümü yüksek olan materyaller kullanıyoruz. Ayrıca Termoakım Smart Teknolojisi sayesinde oluşturduğumuz verimli kullanım anlayışı ile kaynakların optimum kullanımını sağlayarak daha güzel bir çevre için çalışıyoruz.