KURUMSAL

2000 yılında faaliyete başlayan firmamız kurulduğu günden itibaren çalışma temeline maksimum verim minimum maliyet prensibini yerleştirmiştir. Bu prensipten hareketle ürün geliştirmelerine her yıl büyük bir titizlikle devam etmektedir.

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek verimli ürünler ile hem kullanıcı deneyimini en iyi hale getirmek hem de yüksek müşteri memnuniyetini oluşturmak için Ar-Ge çalışmalarına devam etmekteyiz.

Elektrikli kombi ve katı yakıtlı kat kaloriferi üretimleri, geniş makine parkuruna sahip olan fabrikamızda, tecrübeli personeller, son teknoloji makineler ile yapılmaktadır. Bünyemizde standart ürünlerimizin yanı sıra özel ihtiyaçlara yönelik sistem ve ürün çözümleri de üretmekteyiz.

Termoakım ailesi olarak üretimden satış sonrası desteğe kadar tüm süreci büyük bir titizlikle yürütmek için çalışıyoruz. Geniş ve tecrübeli servis ağımız sayesinde ürünlerimizin satış ve kurulum sonrası desteğinde her zaman yanınızdayız.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, her zaman en iyi ürünleri sizlere ulaştırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Isınma ve sıcak su ihtiyacı artık sorun olmaktan çıkacak.

Misyonumuz
Ürünlerimizen iyi kalitede ve en son teknoloji ile üretmek. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerle ürünlerimizi buluşturmak.

Vizyonumuz
Isıtma sektöründe doğayla dost, maksimum verimde, yenilikçi, yüksek kalitede ürünler üretmek.

Değerlerimiz
Güvenilir, duyarlı, paylaşımcı, güçlü bir firma olmak.

İlkelerimiz
Sürekli geliştirme ve iyileştirme.
Müşteri odaklı olmak.
Doğa dostu olmak.
Teknolojik gelişmelere dayalı üretim.
İnsan odaklı yönetim.

Gelişen teknolojiye paralel yapılan çalışmalar sayesinde her zamamn yüksek verimli ve kaliteli ürünleri müşterilerimizin hizmetine sumaya devam ediyoruz. Ürünlerimiz gerekli testlerden geçtikten sonra, paketlenip müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Hiç bir zaman ödün vermediğimiz kalite anlayımız ile her ürünü aynı kalitede üretmekteyiz.

Görevimiz güvenli, verimli, tasarruflu, doğayla barışık ürünler üretmek.