Isınma en temel ihtiyaçlarımızdan biridir. Özellikle soğuk geçen günlerde sıcacık bir evde oturmak kadar bizi rahatlatacak başka bir şey olamaz.

Hepimizi ısınma ihtiyaçlarımızı gidermek için farklı araçları kullanırız. Eskiden büyük çoğunluğumuzun evinde sobalar vardı. Evlerimiz o şekilde dizayn edilmişti. Mimarinin değişmesi ve farklı ısınma araçlarının yayılmasından sonra ısıtma ihtiyacını bir çok farklı ürün ile gidermeye başladık. Kat kaloriferi, doğalgazlı kombi, elektrikli kombi başlıca ürünlerden.

Isınma ihtiyacı için kullanılacak ürünü seçerken hem bulunduğumuz çevrenin altyapısı hem de evimizin altyapısı birinci önceliktir. Sahip olduğunuz alt yapıya göre ısınma ihtiyacınızı gidereceğiniz ürüne karar verebilirsiniz. Hangi enerji kaynağına karar verdiyseniz bir sonraki adım alacağınız ürünün kapasitesidir.

Alacağınız ısıtma ürününün kapasitesi ve özellikleri belirlenirken ihtiyaçlarınız, evinizin büyüklüğü ve tesisat yapınız önemlidir. Yanlış bir ürün aldığınızda sağlıklı bir ısınma sağlayamazsınız.

Temel noktaları göz önüne alarak hangi elektrikli kombiyi almanız gerektiğine karar veremiyorsanız aşağıdaki formu doldurup bize iletin uzmanlarımız en kısa sürede size uygun ürünü seçsinler.

Unutmayın! Mükemmel ısınma için doğru ürün önemlidir.