Her şeyi tek yerden kontrol edin…

Hamam Isıtma Sistemi

Hamam ısıtması için özel olarak geliştirmiş olduğumuz ürünümüz Galaxi Multi Hamam ile tüm ısıtma ihtiyaçlarınızı tek yerden karşılayabilirsiniz. Akıllı modülasyonu ile farklı alanlara farklı değerler atayabilirsiniz. Göbek taşı, su sıcaklığı, oturma alanları için birbirinden bağımsız sıcaklık değerleri girebilirsiniz.

Hamam kültürümüzün, geçmişi çok eskilere dayanan önemli bir öğesidir. Eski zamanlarda her evde lüks banyolar olmadığı için, hamamlar hem temizlenme hem de sosyalleşme açısından önemli köşe taşlarından biri olmuştur. Öyleki hamam üzerinden kültürel öğelerimiz haline gelen geleneklerimiz ortaya çıkmıştır. Gelin hamamı bunlardan en akılda kalanıdır. Evlerde lüks banyoların kullanımının artması ile birlikte hamamlar eski popülerliğini kaybetse de kullanılmaktadır. Tarihi eser olarak gezilip görülebilecek Roma’dan Osmanlı’dan kalma hamamlarımız olduğu gibi, tarihi vasfı olup hala kullanılan eski hamamlarımızda mevcuttur. Özellikle yurtdışından ülkemize ziyarete gelen turistler bu eski hamamlarımıza büyük rağbet göstermektedir.

Ayrıca artık hamamlar otellerin bir hizmet kalemi haline de gelmiştir. Sadece otellerde değil dinlenme alanları ve sosyal tesislerde de hamam hizmeti bulunmaktadır. Gelişen mimari ve teknoloji ile birlikte ev ve villaların da kendi içlerine hamamlar inşa edilebilmektedir.

Hamam denince aklımıza sıcak bir ortam gelir. Bol sıcak su, sıcak bir göbek taşı hamamın ilk akla gelen özellikleridir. Bu noktada sıcak su, göbek taşı ısıtması ve oturma alanlarının ısıtması önem teşkil etmektedir. Hepsi birbirinden bağımsız ısılarda olması gereken bu bölümler için kurulacak sağlıklı bir sistem ciddi maliyetleri de beraberinde getirir.

Burada size kullanım noktasında her alan için özelleştirebileceğiniz Galaxi Multi Hamam ürünümüzü sunuyoruz. Tüm işlemler için tek bir cihaz ile hamamınızı ısıtabilir, sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hamam ısıtma sistemini tek bir ürün altında toplayan ürünümüz ile ister ticari hamam, ister otel hamamı, isterseniz de ev veya villa hamamı olsun hamamlarınızın ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Ayrı Ayrı Sıcaklık Belirleyebilen Akıllı Sistem

Ürünümüzde kullanmış olduğumuz Termoakım Smart Teknolojisi hamam kullanımları için özelleştirilmiştir. Bu sayede sıcak su, göbek taşı, oturma alanları gibi farklı yerler için farklı sıcaklık değerleri belirleyebilirsiniz. Böylece birden fazla farklı sisteme yatırım yapmak yerine tek bir ürün ile hamamınızın tüm ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Tamamen Elektrikli

Galaxi Multi Hamam tamamen elektrikle çalışır, bu sebeple baca gazı üretmez ve zararlı atık ortaya çıkarmaz. Bu avantajından dolayı istediğiniz yere rahatlıkla montajlanabilir. Smart teknolojisi sayesinde verimli ve ekonomik bir kullanım sunar.

Hamam Yerden Isıtma Sistemi

Hamamlarda kullanılan yerden ısıtma sistemleri için uyumlu cihazı bulmak ve doğru ürünü seçmek önemlidir. Galaxi Multi Hamam yerden ısıtmaya %100 uyumludur. Kullanılacak alan ve kullanım amacınıza uygun olacak seçimlerde size yardımcı olmak için her zaman hazırız.

konforlu bir kullanım sunan

FARK YARATAN ÖZELLİKLER

Galaxi Multi Elektrikli Kombi

Sorularınızı cevaplamaya hazırız.